Історія Ліцею Ольгинський

Ліцей Ольгинський  має тривалу історію свого становлення. З 1991 року по 2019 рік, заклад носив назву Ліцей туризму. Ліцей було засновано у 1991 році як підрозділ Інституту туризму Федерації профспілок України. На той час ліцей мав профтехнічну направленість та готував спеціалістів для туристичної галузі за двома спеціальностями гід перекладач та економіст, навчання проходило з 9-11 клас.

У 2007 році була проведена реорганізація Ліцею туризму, після чого заклад відокремився від Інституту туризму і став ліцензованим загальноосвітнім приватним навчальним закладом І-ІІІ ступеня.

Неоціненний вклад в розвиток ліцею було зроблено його директором та почесним засновником Палій Ольгою Ярославівною, яка керувала закладом з 1997 року по 2009 рік. Саме за часів її управління ліцей набув високого розвитку та процвітання. Але, на жаль, Ольга Ярославівна пішла з життя у 2009 році.

У грудні 2019 року, була проведена друга реорганізація Ліцей туризму в результаті чого була змінена назва на  ліцей Ольгинський, на 80% змінився персонал ліцею, змінилися навчальні програми та підходи до викладання, оновилася матеріально-технічна база. Позитивні зміни відбулися в усіх процесах ліцею.

Цілі, мета та принципи ліцею Ольгинський

Ліцей Ольгинський є ліцензованим, загальноосвітнім навчальним закладом зі збалансованою освітньою програмою, яка допомагає дітям зрозуміти та розкрити свої таланти.

Ліцей Ольгинський

Основний принцип ліцею Ольгинський – це віра в цінність кожної людини, в право на самовизначення, у нашу здатність розвиватися та прожити повноцінне, щасливе життя, у важливість громадянської відповідальності й поваги до інших.

Цілі освіти в  ліцеї:

Особиста – має навчити дитину взаємодіяти не тільки з довколишнім, а й зі своїм внутрішнім світом;

Культурна – має дати змогу зрозуміти й скласти свою думку про власну культуру й поважати різноманіття інших культур;

Соціальна – має навчити учня стати активним та гуманним громадянином;

Економічна – має дати змогу учням стати економічно відповідальними та незалежними.

Компетентності які розкриває освіта в ліцеї Ольгинський:

– допитливість;
– творчість;
– критика;
– комунікація;
– співпраця;
– співчуття;
– самовладання;
– громадянська свідомість;
– ініціативність.

Мета освіти в ліцеї –  дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми, активними та гуманними громадянами.

* * *

Ліцей Ольгинський має багаторічну історію, навчальний заклад працює на ринку приватних освітніх послуг вже 31 рік. Ліцей Ольгинський – приватна школа яка знаходиться на межі Оболонського та Подільського районів, таким чином зручне розташування ліцею Ольгинський може бути цікавим для мешканців Оболонського та Подільського району а також масиву Виноградар, Куренівка, Мінський массив, ЖК Паркове місто, ЖК Варшавський, ЖК Міністерський, ЖК Ліпінка, ЖК Яскравий, ЖК Навігатор та ін. Територіально школа відноситься до Оболонського району та знаходиться за адресою вул. Агрегатна, 9. Ліцей Ольгинський – ліцензована приватна школа з 1 по 11 класи. Школа поділяється на початкову школу, середню школу та старшу школу.

Ольгинський ліцей – приватна школа Оболонського району

Ліцей Ольгинський – приватна школа Оболонського району, яка набирає класи чисельністю до 15 дітей. Ми створюємо домашнє родинне середовище та дбаємо про кожну дитину.

День Знань у нашому Ліцеї. Запрошуємо до приватної школи

Пропонуємо комфортний простір для навчання та відпочинку. До нас діти поспішають з усмішкою, а ввечері повертаються додому радісні після насиченого та цікавого дня.
У ліцеї Ольгинський діти виконують домашні завдання у школі, тож увечері вся родина може відпочити разом а не витрачати час на домашні завдання.

Ліцей Ольгинський приватна школа Києва

Ліцей Ольгинський  є  загальноосвітнім навчальним закладом в основі освітніх процесів якого є поглиблене вивчення іноземних мов (англійська мова, іспанська мова, китайська мова, німецька мова, французька мова), інформаційних технологій, творчості. Під час навчального процесу використовуються сучасні та унікальні освітні методики та технології, такі як:

  • математична программа Lego education (для учнів 1-4 класів);
  • Інтерактивні дошки;
  • комп’ютерна программа Google workspace for education;
  • інтерактивні уроки з використанням платформи moza book та moza web;
  • унікальні методичні розробки викладачів ліцею;
  • у ліцеї працює психолог;
  • є шкільне самоврядування, а саме шкільний парламент до складу якого входять учні та викладачі ліцею. Парламент складається з 5 комітетів: екологічний комітет, комітет медіації, комітет підприємництва, науковий комітет, комітет ЗМІ та масмедіа;
  • ліцей є учасником міжнародної організації екологічних шкіл та приймає участь у міжнародному екологічному проекті;
  • у середній та старшій школі викладається фінансова грамотність та підприємництво як окремий предмет.

Навчальна програма ліцею Ольгинський є унікальною та збалансованою. Жоден навчальний заклад Оболонського та Подільського районів не пропонує таку програму.

Ліцей Ольгинський - фотогалерея

* * *

В концепції «Ліцею Ольгинський» лежить загальноосвітній формат. Деякі принципи ми беремо з академічних шкіл, дещо з демократичних, ще частину позичаємо з досвіду європейських колег. Для дітей, яким більше підходить дистанційний формат навчання, ми відкрили у 2019 році онлайн-школу «Ліцей Ольгінський online»

У нас немає конкретної спрямованості на академічність чи демократичність, концепція нашої школи – це такий собі симбіоз різних елементів освітніх напрямів, який поєднаний в одне ціле. Таким чином дітям з різними світоглядами цікаво навчатися у ліцеї Ольгинський.

Навчальна програма базується на принципах НУШ, але вона на 50% видозмінена, шляхом наших універсальних компонентів.

Найбільшою перевагою системи НУШ є те, що за умови не більше 15 учнів у класі, вона дає змогу викладачу виробити підхід до кожного учня й таким чином зрозуміти, до чого в нього є хист, талант і до чого лежить душа. Потім наш викладач дає батькам рекомендації щодо напрямку, у якому дитині варто розвиватися.

Єфективність та дієвість навчальної концепції ліцею підтверджується і результатами наших випускників на ЗНО.

Згідно з результатами ЗНО ліцей являється однією з найкращих приватних шкіл Києва, 100% випускників якого успішно склали іспити, заклад посів четверте місце серед найкращих шкіл Оболонського району.