Наші заняття для дітей початкової школи (1-4 клас) і базуються на основі спеціально розробленої програми LEGO Education.

LEGO Education для початкової школи допоможе організувати захоплюючий практико-орієнтований освітній процес, який познайомить учнів з STEM компетенціями. Кубики LEGO, робототехнічні платформи і методичні матеріали дозволяють пробудити природну дитячу допитливість, допомагаючи розвивати найважливіші навички комунікації, творчого мислення, спільної діяльності та критичного мислення в ході захоплюючих занять. Наші практичні освітні рішення стають все складніше в міру того, як діти вчаться вирішувати завдання і дізнаються, який вплив на їхнє повсякденне життя мають природознавство, технології, інженерія та математика.

Використовуючи рішення LEGO Education, учні початкової школи:

  • навчаться аналізувати завдання і знаходити можливі рішення;
  • будуть розвивати навички спільної роботи і спілкування, беручи участь в навчальному процесі поряд зі своїми однолітками;
  • навчаться розглядати невдачі як шлях отримання нового досвіду;
  • навчаться розуміти, як з частин складається єдина функціонуюча система;

Заняття мають три різних програми. Кожна програма оптимізована під певну вікову категорію дітей.

1. Діти у віці 6 років (1й клас). Заняття представляють собою роботу з конструктором lego education «прості механізми» + lego wedo 2.0. Перших півроку учні знайомляться з основами механізмів, таких як: колесо, шестерня, вісь, шків, а також складають з конструкторів елементарні механізми: карусель, тачку, катапульту, візок з поп корном тощо. Друге півріччя: діти починають вивчати більш складний рівень, який базується на основі конструктора lego Wedo 2.0. На даному етапі учні починають вивчати основи програмування із застосуванням планшетів Apple Ipad.

2. Діти віком 7 років (2й клас). Заняття представляють собою роботу з конструктором lego education Wedo 2.0. Освітні рішення LEGO Education WeDo 2.0 забезпечують міцний зв’язок між нудною теорією з курсу навколишнього світу і технології з реальним світом за допомогою практичних завдань, цікавих проектних робіт і сучасних технологій. За допомогою проектної діяльності, що включає проектування, конструювання та програмування робототехнічних моделей, учні починають розуміти, як співвідноситься реальне життя і абстрактні наукові теорії і факти. WeDo 2.0 допомагає учням навчитися ставити правильні питання і робити правильні висновки про навколишній світ. Діти вчаться визначати проблеми, працювати спільно, знаходячи унікальні рішення і кожен урок здійснюючи нові відкриття. Заняття проходять із застосуванням планшетів Apple Ipad.

3. Діти у віці 8-10 років (3й і 4й клас). Заняття представляють собою роботу з конструктором lego education «машини і механізми», а також lego Wedo 2.0. Даний курс розрахований на два роки навчання. Під час занять діти вивчають різноманітні фізичні процеси наочним шляхом. Учні досліджують різні види передач руху, роблять прогнози, проводять досліди, будують вимірювальні прилади, вивчають основи пневматики, відновлювальні джерела енергії.

  • Всі необхідні матеріали входять у вартість та надаються студією лего конструювання;
  • В місяць 4 заняття (1 заняття в тиждень);
  • Тривалість заняття 60 хв;
  • Вартість абонементу 950 грн/місяць;
  • Оплата знімається тільки за фактично відвідувані заняття.