Екскурсія до Музею видатних діячів української культури

0 Comments
Екскурсія до Музею видатних діячів української культури

Наприкінці навчального року ліцеїсти 9 та 11 класів отримали приємний сюрприз –  екскурсію до Музею видатних діячів української культури.

Ми завітали до унікального кварталу Києва, що розмістився між вулицями Саксаганського та Жилянською, який сучасники називали «Українським Парнасом» (оскільки на даній території спеціально оселилися у близькому сусідстві родини видатних українських митців: Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького та Панаса Саксаганського).

Учні побували у гостях у родин видатних акторів та театральних діячів  Панаса Карповича Саксаганського та Михайла Петровича Старицького. Екскурсанти довідалися про життєвий та творчий шлях фундаторів українського професійного театру, споглядаючи фондову колекцію унікальних речей, що належали родинам діячів: сімейні реліквії, рідкісні фото, документи, першодруки творів – відчули дух кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Надихнувшись прикладом самовідданої праці відомих співвітчизників, сповнені гордістю від того нащадками кого ми є, ліцеїсти готові до освоєння нового, подолання викликів, що постають перед ними. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Messenger