Візит до музею науки | Ліцей Ольгинський

0 Comments
Візит до музею науки

Напередодні осінніх канікул ліцеїсти мали нагоду здійснити візит до унікального музею – Музею науки. Першим експонатом, який зустрічає гостей на вході та викликає ефект наукового «вау» є двометрова голограма.  Далі екскурсанти опинилися в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.

Учасники заходу спробували покататися на велосипеді з квадратними колесами (велосипед розробили в Національному музеї математики в Нью-Йорку. Зараз такі велосипеди є лише в чотирьох містах світу: Києві, Нью-Йорку, Сінгапурі та Ріо-де-Жанейро), здійснили космічну мандрівку, побачили багатокілограмовий кристал, дізналися, як побудований організм, потримали в руках модель головного мозку й органів людини.

Отримали неймовні враження: від керування роборукою, від  можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», від подорожі гігантською мушлею та дзеркальним тунелем із оптичною ілюзією. Учні дізналися, як виникають кольори та мали можливість створити веселку. Захоплення відвідувачів викликав найбільший інтерактивний експонат Музею науки – це скляна стеля, яка змінює колір.

Сповнені вражень, мотивації до освоєння нового ліцеїсти вирушили на канікули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Messenger