Ліцей Ольгинський є ліцензованим, загальноосвітнім навчальним закладом зі збалансованою освітньою програмою, яка допомагає дітям зрозуміти та розкрити свої таланти.

Ліцей Ольгинський

Основний принцип ліцею Ольгинський – це віра в цінність кожної людини, в право на самовизначення, у нашу здатність розвиватися та прожити повноцінне, щасливе життя, у важливість громадянської відповідальності й поваги до інших.

Цілі освіти в  ліцеї:

Особиста – має навчити дитину взаємодіяти не тільки з довколишнім, а й зі своїм внутрішнім світом;

Культурна – має дати змогу зрозуміти й скласти свою думку про власну культуру й поважати різноманіття інших культур;

Соціальна – має навчити учня стати активним та гуманним громадянином;

Економічна – має дати змогу учням стати економічно відповідальними та незалежними.

Компетентності які розкриває освіта в ліцеї Ольгинський:

– допитливість;
– творчість;
– критика;
– комунікація;
– співпраця;
– співчуття;
– самовладання;
– громадянська свідомість;
– ініціативність.

Мета освіти в ліцеї –  дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми, активними та гуманними громадянами.

* * *

Ліцей Ольгинський – приватна школа Оболонського району, що розміщується у затишному місці, за адресою вул. Агрегатна, 9 (поблизу ЖК Паркове місто), її зручне розташування може бути цікавим для мешканців Подільського району, Мінського масиву.

Ольгинський ліцей – приватна школа Оболонського району

Приватна початкова школа Подільського району «Ліцей Ольгинський» запрошує у світ дитинства без домашніх завдань та біганини між гуртками. До нас діти поспішають з усмішкою, а ввечері повертаються додому радісні після насиченого та цікавого дня.

День Знань  у нашому Ліцеї. Запрошуємо до приватної школи

Ліцей Ольгинський – приватна початкова школа Оболонського району, яка набирає класи чисельністю до 15 дітей. Ми створюємо домашнє родинне середовище та дбаємо про кожну дитину. Пропонуємо комфортний простір для навчання та відпочинку.

Ліцей Ольгинський приватна школа Києва

Ліцей Ольгинський – приватна школа Києва є ліцензованим, загальноосвітнім закладом в основі освітніх процесів якого є поглиблене вивчення іноземних мов та інформаційних технологій, за допомогою використання сучасних та унікальних освітніх методик (уроки математики викладаються із застосуванням STEM-компонентів та використанням математичних наборів «Lego education»).

Ліцей Ольгинський - фотогалерея

Наш заклад – це одна з найкращих приватних шкіл Подільського району, що надає освітні послуги учням 1 – 11 класів. Школою з поглибленим вивченням іноземних мов в Оболонському та Подільському районах Києва  є «Ліцей Ольгинський» у пакет освітніх послуг якого входить: вивчення англійської мови (6 год/тиждень) та у якості другої іноземної мови (2 год/тиждень) на вибір – іспанська, китайська, німецька, французька.

* * *

Обираючи серед приватних шкіл Оболонського та Подільського районів варто звернути увагу на наш ліцей, оскільки даний заклад має 29-ти річну історію своєї діяльності. Приватний заклад «Ліцей Ольгинський» правонаступник «Ліцею туризму» (однієї з перших приватних шкіл Виноградаря та Куренівки) був заснований у 1991 році як підрозділ Інституту туризму Федерації профспілок України. У 2007 році було проведено реорганізацію «Ліцею туризму», після чого заклад відокремився від Інституту туризму та став працювати як окремий освітній заклад.

У 2019 році закладу було надано нову назву «Ліцей Ольгинський», який згідно з результатами ЗНО зарекомендував себе як одна з найкращих приватних шкіл Києва, 100% випускників якого успішно склали іспити, заклад посів четверте місце серед найкращих шкіл Оболонського району.