Літературний квест «Шлях до Тараса»

0 Comments
Літературний квест

9 березня, у рамках відзначення 207-ї річниці від дня народження українського поета і художника, класика української літератури, мислителя Тараса Шевченка родина ліцею Ольгинського долучилася до всенаціонального заходу. 

Літературний квест «Шлях до Тараса»


Ліцеїсти 5 – 7 класів підготували відомості про життєвий та творчий шлях Кобзаря, які презентували перед своїми друзями, однокласниками. Учні 5 – 11 класів із захопленням прийняли участь у літературному квесті «Шлях до Тараса». Виконуючи завдання, проходячи станцію за станцією учасники заходу продемонстрували свої знання біографії та творів Тараса Шевченка, в нагоді стала логіка, витримка, кмітливість, згуртованість та бажання перемогти. 

Українці пишаються тим культурним надбанням, яке залишив нам Тарас Григорович і яке гідно увійшло до скарбниці світового живопису та літератури. Для всіх нас він став потужним джерелом національної свідомості та символом України. І наш обов’язок дотримуватися настанов Кобзаря про боротьбу і незалежність. Адже сьогодні вони актуальні, як і два століття тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Messenger