Історія Ліцею Ольгинський

Ліцей Ольгинський  має тривалу історію свого становлення. З 1991 року по 2019 рік, заклад носив назву Ліцей туризму. Ліцей було засновано у 1991 році як підрозділ Інституту туризму Федерації профспілок України. На той час ліцей мав профтехнічну направленість та готував спеціалістів для туристичної галузі за двома спеціальностями гід перекладач та економіст, навчання проходило з 9-11 клас.

У 2007 році була проведена реорганізація Ліцею туризму, після чого заклад відокремився від Інституту туризму і першопочатковим спрямуванням якого було надання освітніх послуг учням 9-11 класів, підготовка спеціалістів туристичної галузі за спеціальностями “гід перекладач” та “економіст”.

Неоціненний вклад в розвиток ліцею було зроблено його директором та почесним засновником Палій Ольгою Ярославівною, яка керувала закладом з 1997 року по 2009 рік. Саме за часів її управління ліцей набув високого розвитку та процвітання. Але, на жаль, Ольга Ярославівна пішла з життя у 2009 році.

У 2019 році, Ліцей туризму було перейменовано в ліцей Ольгинський. Нині ліцей є ліцензованим загальноосвітнім приватним навчальним закладом І-ІІІ ступеня.